Passie kan niet worden opgelegd, maar alleen blootgelegd

Hall of fame

Internationale medailles
BronsThijmen KupersEK indoor 2015 - Indoor 800 meterPraag (CZE)
BronsDanaid PrinsenEYOF 2013 - 800 meterUtrecht
ZilverMarit DopheideEK 2012 - 4x100 meterHelsinki (Finland)
BronsMarit DopheideEK Neo-Senioren 2011 - 200 meterOstrave (Tsjechie)
ZilverAdrienne HerzogEK Neo-Senioren 2007 - VeldloopToro (Spanje)
BronsSjors KampenEK Neo-Senioren 2005 - 4x400 meterErfurt (Duitsland)

Internationale deelname
Thijmen KupersEK indoor 2017 - Indoor 800 meter5eBelgrado
Thijmen KupersEK 2016 - 800 meter6eAmsterdam
Thijmen KupersWK 2015 - 800 meterHalve Finale (15de)Beijing
Stefanie BoumaEK 2014 - Marathon37Zurich (ZW)
Olfert MolenhuisEK 2014 - Marathon36eZürich (Zwitserland)
Thijmen KupersEK 2014 - 800 meterSeriesZürich (Zwitserland)
Thijmen KupersWK indoor 2014 - 800 meter5eSopot (PL)
Thijmen KupersEK Neo-Senioren 2013 - 800 meter6deTampere (Finland)
Thijmen KupersEK indoor 2013 - Indoor 800 meterHalve FinaleGothenburg (Zweden)
Marit DopheideOS 2012 - 4x100 meterLonden (Groot Brittannie)
Thijmen KupersEK 2012 - 800 meterHalve FinaleHelsinki (Finland)
Brian KamstraEK Veldloop Junioren 2011 - Veldloop72steVelenje (Slovenie)
Marit DopheideWK 2011 - 4x100 meterDaegu (Zuid-Korea)
Wouter PloegerEK Junioren 2011 - 1500 meter12deTallinn (Estland)
Marit DopheideEK Neo-Senioren 2011 - 400 meterDQ-finaleOstrave (Tsjechie)
Marieke FalkmannEK Neo-Senioren 2009 - 5000 meter9deKaunas (Litouwen)
Paul ZwamaEK Neo-Senioren 2009 - 10.000 meter8steKaunas (Litouwen)
Adrienne HerzogEK 2008 - Veldloop6deBrussel (Belgie)
Marieke FalkmannEK Neo-Senioren 2007 - Veldloop55steToro (Spanje)
Marieke FalkmannEK Neo-Senioren 2007 - 5000 meter14deDebrecen (Hongarije)
Marieke FalkmannEK Junioren 2006 - Veldloop21steSan Giorgio (Italie)
Adrienne HerzogEK Neo-Senioren 2006 - Veldloop7deSan Giorgio (Italie)
Adrienne HerzogEK 2006 - 1500 meterHalve Finale (17de)Gothenburg (Zweden)
Adrienne HerzogEK 2005 - Veldloop15deTilburg
Adrienne HerzogEK Neo-Senioren 2005 - 5000 meter7deErfurt (Duitsland)
Anita LooperEK Veldloop 2004 - Veldloop43steHeringsdorf (Duitsland)
Anita LooperEK Veldloop 2003 - Veldloop45steEdinburgh (Schotland)
Dirk de HeerEK Neo-Senioren 2003 - 5000 meter12deBydgoszcs (Polen)
Corine van BeekEK Neo-Senioren 2003 - 1500 meterHalve Finale (20ste)Bydgoszcs (Polen)
Corine van BeekEK Junioren 2000 - Veldloop84steMalmo (Zweden)

NK Medailles
2017
GoudThijmen Kupers800 meterUtrecht
BronsThomas van Laar800 meterUtrecht
GoudThijmen Kupers1500 meterUtrecht
GoudThijmen KupersIndoor 800 meterApeldoorn
GoudThijmen KupersIndoor 800 meterApeldoorn
ZilverSuzanne VoorripsIndoor 800 meterApeldoorn
BronsLeonie van VlietIndoor 200 meterApeldoorn
4x Goud - 1x Zilver - 2x Brons
2016
BronsDominique Veninga400 meter Junioren ABreda
GoudThijmen Kupers800 meterAmsterdam
BronsSuzanne Voorrips800 meterAmsterdam
BronsMarcella Herzog5000 meterAmsterdam
GoudThijmen KupersIndoor 800 meterApeldoorn
ZilverJaap Gerben VellingaIndoor 800 meterApeldoorn
BronsJolien de WaardIndoor 3000 meterApeldoorn
BronsSuzanne VoorripsIndoor 800 meterApeldoorn
BronsDominique VeningaIndoor 400 meter Junioren AApeldoorn
2x Goud - 1x Zilver - 6x Brons
2015
GoudThijmen Kupers800 meterAmsterdam
ZilverMarcella Herzog5000 meterAmsterdam
BronsSuzanne Voorrips800 meterAmsterdam
GoudStefanie BoumaHalve MarathonLeiden
GoudDanaid PrinsenIndoor 400 meter Junioren AApeldoorn
GoudDanaid PrinsenIndoor 800 meter Junioren AApeldoorn
ZilverHenderyke WoninkIndoor 400 meter Junioren AApeldoorn
GoudThijmen KupersIndoor 800 meterApeldoorn
ZilverSuzanne VoorripsIndoor 800 meterApeldoorn
5x Goud - 3x Zilver - 1x Brons
2014
GoudThijmen Kupers800 meterAmsterdam
ZilverMarit Dopheide200 meterAmsterdam
GoudOlfert Molenhuis10.000 meterAmsterdam
ZilverStefanie Bouma10.000 meterAmsterdam
BronsMarit Dopheide100 meterAmsterdam
BronsNiek Blikslager1500 meter Junioren AAmsterdam
GoudThijmen KupersIndoor 800 meterApeldoorn
GoudDanaid PrinsenIndoor 800 meter Junioren BApeldoorn
GoudDanaid PrinsenIndoor 400 meter Junioren BApeldoorn
BronsDjurre HoeksemaIndoor 3000 meter Junioren BApeldoorn
GoudThijmen KupersVeldloop (korte cross)Tilburg
GoudThijmen KupersVeldloopTilburg
ZilverStefanie BoumaMarathonEindhoven
BronsOlfert MolenhuisMarathonEindhoven
7x Goud - 3x Zilver - 4x Brons
2013
GoudThijmen Kupers800 meterAmsterdam
GoudDanaid Prinsen800 meter Junioren BEindhoven
ZilverDanaid Prinsen400 meter Junioren BEindhoven
ZilverInge, Suzanne, Machteld, Marieke4x400 meterHoorn
ZilverOlfert MolenhuisHalve MarathonVenlo
ZilverStefanie BoumaHalve MarathonVenlo
GoudThijmen KupersIndoor 800 meterApeldoorn
GoudWouter PloegerIndoor 3000 meterApeldoorn
ZilverMarit DopheideIndoor 400 meterApeldoorn
BronsStefan WesselIndoor 1500 meterApeldoorn
GoudMarlies HuigenIndoor 800 meter Junioren AApeldoorn
ZilverNiek BlikslagerIndoor 1500 meter Junioren AApeldoorn
ZilverMarlies HuigenIndoor 1500 meter Junioren AApeldoorn
BronsYannick AkkermanIndoor 3000 meter Junioren AApeldoorn
BronsRob ter BurgIndoor 800 meter Junioren AApeldoorn
ZilverWouter PloegerVeldloop (korte cross)Tilburg
ZilverNiek BlikslagerVeldloop Junioren ATilburg
5x Goud - 9x Zilver - 3x Brons
2012
GoudWouter Ploeger1500 meterAmsterdam
ZilverMarieke Falkmann5000 meterAmsterdam
ZilverThijmen Kupers800 meterAmsterdam
ZilverMarit Dopheide100 meterAmsterdam
BronsMarit Dopheide200 meterAmsterdam
GoudRiccardo Sprong800 meter Junioren ABreda
ZilverMarlies Huigen800 meter Junioren ABreda
ZilverRiccardo Sprong1500 meter Junioren ABreda
BronsBrian Kamstra5000 meter Junioren ABreda
GoudStefanie Bouma10.000 meterEmmeloord
BronsFrank Blikslager10.000 meterEmmeloord
GoudThijmen KupersIndoor 800 meterApeldoorn
ZilverMarit DopheideIndoor 400 meterApeldoorn
GoudNiek BlikslagerIndoor 1500 meter Junioren BApeldoorn
ZilverBritte DuijnIndoor 400 meter Junioren AApeldoorn
ZilverMarlies HuigenIndoor 800 meter Junioren AApeldoorn
ZilverRiccardo SprongIndoor 1500 meter Junioren AApeldoorn
ZilverBrian KamstraIndoor 3000 meter Junioren AApeldoorn
BronsSuzanne VoorripsIndoor 400 meter Junioren AApeldoorn
BronsJolien de WaardIndoor 800 meter Junioren AApeldoorn
GoudBrian KamstraVeldloop Junioren ATilburg
GoudNiek BlikslagerVeldloop Junioren BTilburg
7x Goud - 10x Zilver - 5x Brons
2011
GoudMarit Dopheide400 meterAmsterdam
ZilverOlfert Molenhuis3000 meter steepleAmsterdam
ZilverMachteld Mulder800 meterAmsterdam
ZilverWilfred van Holst800 meterAmsterdam
ZilverMarit Dopheide200 meterAmsterdam
BronsVictor Bouwman800 meterAmsterdam
GoudWouter Ploeger800 meter Junioren AAlphen a/d Rijn
ZilverNiek Blikslager1500 meter Junioren BAlphen a/d Rijn
BronsAnouk Trooster1500 meter Junioren AAlphen a/d Rijn
BronsNiek BlikslagerVeldloop Junioren BHellendoorn
ZilverMarit DopheideIndoor 400 meterApeldoorn
ZilverWilfred van HolstIndoor 800 meterApeldoorn
BronsAnouk TroosterIndoor 800 meter Junioren BApeldoorn
2x Goud - 7x Zilver - 4x Brons
2010
GoudDidier SenayHalve Marathon MastersBreda
GoudDidier Senay10 km weg MastersTilburg
GoudMarieke Falkmann5000 meterAmsterdam
ZilverOlfert Molenhuis3000 meter steepleAmsterdam
BronsMarit Dopheide400 meterAmsterdam
ZilverWouter Ploeger1500 meter Junioren AZwolle
ZilverAnouk Trooster800 meter Junioren BZwolle
ZilverBrian Kamstra3000 meter Junioren BZwolle
BronsBrian Kamstra1500 meter Junioren BZwolle
GoudDidier Senay5000 meter MastersOosterhout
ZilverOlfert Molenhuis10.000 meterHelmond
BronsDidier Senay10.000 meter MastersHelmond
GoudBrian KamstraVeldloop Junioren BHellendoorn
ZilverDidier SenayVeldloop MastersHellendoorn
GoudAnouk TroosterIndoor 800 meter Junioren BApeldoorn
GoudElisa de JongIndoor 3000 meter Junioren AApeldoorn
GoudWouter PloegerIndoor 3000 meter Junioren AApeldoorn
ZilverBrian KamstraIndoor 3000 meter Junioren BApeldoorn
BronsFrank BlikslagerIndoor 3000 meter Junioren AApeldoorn
8x Goud - 7x Zilver - 4x Brons
2009
ZilverOlfert Molenhuis3000 meter steepleAmsterdam
ZilverMarieke Falkmann5000 meterAmsterdam
BronsVictor Bouwman800 meterAmsterdam
BronsMartin Oude Alink400 meter hordenAmsterdam
ZilverAbdi Said Hassan5000 meter Junioren AEmmeloord
BronsAbdi Said HassanVeldloop Junioren AGilze-Rijen
ZilverMart SijtsemaIndoor 3000 meter Junioren AApeldoorn
0x Goud - 4x Zilver - 3x Brons
2008
ZilverOlfert Molenhuis3000 meter steepleAmsterdam
BronsSjors Kampen800 meterAmsterdam
BronsSybren Mulder1500 meterAmsterdam
GoudAdrienne HerzogVeldloopGilze-Rijen
ZilverWilmke BoersmaVeldloop Junioren BGilze-Rijen
ZilverMart SijtsemaIndoor 3000 meter Junioren BGent (BE)
1x Goud - 3x Zilver - 2x Brons
2007
BronsMarieke van der Wal800 meter Junioren AUtrecht
GoudAdrienne HerzogVeldloopGilze-Rijen
1x Goud - 0x Zilver - 1x Brons
2006
GoudAdrienne Herzog1500 meterAmsterdam
GoudAnita Looper5000 meterAmsterdam
BronsOlfert Molenhuis3000 meter steepleAmsterdam
GoudMarieke van der Wal800 meter Junioren ABergen op Zoom
ZilverMarieke Falkmann3000 meter Junioren ABergen op Zoom
ZilverMarieke Falkmann1500 meter Junioren ABergen op Zoom
ZilverAnita Looper10.000 meterVught
GoudAdrienne HerzogVeldloopNorg
BronsMarieke FalkmannVeldloop Junioren ANorg
ZilverErik NiemeijerIndoor 3000 meterGent (BE)
BronsOlfert MolenhuisIndoor 3000 meterGent (BE)
ZilverPaul ZwamaIndoor 3000 meter Junioren AGroningen
4x Goud - 5x Zilver - 3x Brons
2005
GoudAdrienne Herzog1500 meterAmsterdam
GoudAnita Looper5000 meterAmsterdam
BronsSjors Kampen400 meterAmsterdam
GoudVictor Bouwman800 meter Junioren AHelmond
GoudAdrienne HerzogVeldloopHeythuisen
GoudCorine van BeekIndoor 1500 meterGent (BE)
BronsDirk de HeerIndoor 3000 meterGent (BE)
ZilverMarieke van der WalIndoor 800 meter Junioren BGent (BE)
BronsMarieke van der WalIndoor 800 meter Junioren AGroningen
5x Goud - 1x Zilver - 3x Brons
2004
GoudAnita Looper5000 meterUtrecht
BronsFrenke Bolt100 meter hordenUtrecht
GoudFrenke BoltZevenkampWoerden
GoudAnita LooperVeldloopHolten
GoudDames-teamVeldloopHolten
BronsErik NiemeijerIndoor 3000 meterGent (BE)
BronsRogier WezemanIndoor 1500 meter Junioren AZuidbroek
4x Goud - 0x Zilver - 3x Brons
2003
BronsCorine van Beek1500 meterAmsterdam
ZilverFrenke BoltZevenkampEmmeloord
BronsIlona SchraVeldloop Junioren BHarderwijk
0x Goud - 1x Zilver - 2x Brons
2002
ZilverFrenke Bolt100 meter hordenSittard
ZilverAnita Looper5000 meterSittard
ZilverAnita Looper10.000 meterZeist
0x Goud - 3x Zilver - 0x Brons
2001
GoudCorine van Beek800 meter Junioren AUden
GoudCorine van Beek1500 meter Junioren AUden
ZilverKaren Wezeman1500 meter Junioren AUden
GoudCorine van BeekVeldloop Junioren AKerkrade
BronsKaren WezemanVeldloop Junioren AKerkrade
GoudCorine van BeekIndoor 800 meter Junioren ADusseldorf (D)
ZilverKaren WezemanIndoor 1500 meter Junioren ADusseldorf (D)
4x Goud - 2x Zilver - 1x Brons